Филтри -

Камиони со церада од Романија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада од Романија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MERCEDES-BENZ NOU! MERCEDES BENZ ATEGO 1223 EURO 6 AUTOMAT
20
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36.98 м³
Година 2014 Километража 559600 км Сила 231 кс
Романија
камион со церада CITROEN Jumper
4
12.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Сила
Романија, Otopeni
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада FORD TRANSIT 350 L4 SCAB EURO 6 CABINA
24
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 312740 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD Tranzit
6
12.345 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 360246 км Сила 170 кс
Романија, TIMISOARA
камион со церада FIAT Ducato Cabinato
8
16.859 € Без ДДВ
Година 01/2018 Километража 160648 км Сила 130 кс
Романија, BUCURESTI
камион со церада HYUNDAI NOU! H350 150 EVGT EURO 6 MANUAL PRE
28
11.900 € Без ДДВ
Носивост 1052 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.9 м³
Година 2017 Километража 196100 км Сила 150 кс
Романија
камион со церада IVECO Stralis
12
8.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Романија, Bragadiru
камион со церада FORD NEW TRANSIT 350 L4 EURO 6 CABINA D
28
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 17.43 м³
Година 2016 Километража 231272 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD TRANSIT SCAB 130 CP MANUAL EURO 6  CABINA DE DORMIT PRELATA
23
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 19.59 м³
Година 2018 Километража 147545 км Сила 131 кс
Романија
камион со церада FORD TRANSIT TREND SCAB 350 L4 2.0 TDCI
24
11.600 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 249816 км Сила 131 кс
Романија
камион со церада MAN 19 463 Piese din dezmembrari за делови
5
5,13 € RON 25 RON
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
камион со церада MAN TGA 410 A
8
6.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
камион со церада PEUGEOT NOU! BOXER 2.2 HDI EURO 5 CABINA DE
24
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 22.26 м³
Година 2014 Километража 265028 км Сила 131 кс
Романија
камион со церада FORD NOU!  FORD TRANSIT 350 L4 EURO 6 CABINA DE DO
27
8.900 € Без ДДВ
Носивост 1050 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.22 м³
Година 2016 Километража 306172 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD NOU! TRANSIT EURO 6 CABINA DE DORMIT PR
28
11.700 € Без ДДВ
Носивост 1078 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.22 м³
Година 2016 Километража 271489 км Сила 170 кс
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се