Филтри -

Камиони со церада од Португалија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони со церада од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.450 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 272153 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Носивост 4280 кг Зафатнина 36.83 м³
Година 2002 Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.450 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 272153 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.450 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 272153 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.450 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 272153 км Сила
Португалија, São João de Ver
камион со церада SCANIA 82H камион со церада SCANIA 82H камион со церада SCANIA 82H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Португалија, Barcelos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 03/2014 Километража 803000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 10/2008 Километража Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 04/1992 Километража 657000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2015 Километража 241000 км Сила
Португалија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се