Филтри -

Камиони со церада од Полска

Резултати од пребарување: 217 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

217 огласа: Камиони со церада од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.570 € PLN 88.000 PLN
Носивост 5579 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 860000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
78.910 € PLN 373.900 PLN
Носивост 7229 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 445000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
60.340 € PLN 285.900 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³
Година 2018 Километража 604000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
56.750 € PLN 268.900 PLN
Носивост 12900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2017 Километража 672000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
39.890 € PLN 189.000 PLN
Носивост 8265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 684000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
46.410 € PLN 219.900 PLN
Носивост 7404 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³
Година 2017 Километража 672000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
88.610 € PLN 419.900 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2019 Километража 474000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
17.900 € PLN 84.800 PLN
Носивост 1100 кг
Година 04/2018 Километража Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
64.770 € PLN 306.900 PLN
Носивост 6300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2018 Километража 498000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
33.740 € PLN 159.900 PLN
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 893000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Носивост 10340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 461700 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 30 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
2.216 € PLN 10.500 PLN
Година 2002 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
1.731 € PLN 8.200 PLN
Година 2005 Километража 100000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
34.800 € PLN 164.900 PLN
Носивост 6800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 932000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
2.849 € PLN 13.500 PLN
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 115.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 669000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 11 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 244800 км Сила
Полска, Wałbrzych
камион со церада DAF XF 106 + trailer 3 axles + приколка со церада
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 120 м³
Година 2014 Километража Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 540000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Зафатнина 50.88 м³
Година 2010 Километража 960000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
4.537 € PLN 21.500 PLN
Година 2009 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 217 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се