Филтри -

Камиони со церада - Казахстан

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада - Казахстан: 37 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада KRAZ 6322 камион со церада KRAZ 6322
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12200 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 437130-331 + приколка со церада камион со церада MAZ 437130-331 + приколка со церада
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила 170 кс
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-4371V2-532-000) камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-4371V2-532-000)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила 180 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 631019-420-031 камион со церада MAZ 631019-420-031
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14210 кг
Година Километража Сила 435 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4381N2-522-000 (-522-030) камион со церада MAZ 4381N2-522-000 (-522-030)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5650 кг
Година Километража Сила 170 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371N2-531-030 (-532-030) камион со церада MAZ 4371N2-531-030 (-532-030)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371N2-521-030 (-522-030) камион со церада MAZ 4371N2-521-030 (-522-030)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4450 кг Зафатнина 30 м³
Година Километража Сила 169 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 533603-221 камион со церада MAZ 533603-221
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила 250 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-532-000) камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-532-000)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³
Година Километража Сила 180 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371V2-522-000 камион со церада MAZ 4371V2-522-000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4350 кг Зафатнина 35 м³
Година Километража Сила 180 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 631208-020-010 камион со церада MAZ 631208-020-010
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14050 кг Евро Euro 2 Зафатнина 45.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 400 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371V2-528-000 камион со церада MAZ 4371V2-528-000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4850 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 180 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 533632-321 камион со церада MAZ 533632-321
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9500 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила 245 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 6310Е9-520-031 камион со церада MAZ 6310Е9-520-031
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14210 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 631705-233 камион со церада MAZ 631705-233
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11750 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се