Филтри -

Камиони со церада од Италија

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

66 огласа: Камиони со церада од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013-09 Километража 485000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 550 кг Евро Euro 5
Година 2017 Километража 101800 км Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 490000 км Сила
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 780000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
8.790 € Без ДДВ
Носивост 2610 кг Евро Euro 3
Година 11/2007 Километража 317200 км Сила
Италија, PARMA
камион со церада IVECO eurocargo 120 25 камион со церада IVECO eurocargo 120 25 камион со церада IVECO eurocargo 120 25
3
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 448000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Година 2012-10-30 Километража 354000 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
24.278 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2940 кг Евро Euro 4
Година 2011-09-14 Километража 420000 км Сила
Италија, Brendola
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 9580 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-07-22 Километража 473092 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
18.178 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7050 кг
Година 2007-03-02 Километража 692194 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1100000 км Сила
Италија, Ronco All'Adige
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.43 м³
Година 2014-01 Километража 673000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 13950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 700000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 7150 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 480000 км Сила
Италија, Uboldo (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 667 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-05-10 Километража Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 645000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 2900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-12-23 Километража 915662 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-10 Километража 15800 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 576675 км Сила
Италија, Castel Goffredo (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 06/2002 Километража 1000000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 1 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 68103 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се