Филтри -

Камиони со церада од Хрватска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони со церада од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.100 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 890000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 9280 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-09 Километража 621557 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 7230 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2014 Километража 585414 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 3490 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 439193 км Сила
Хрватска, Nedelišće
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 9445 кг Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05 Километража 798371 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 9445 кг Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05 Километража 798371 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 974807 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 728979 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Носивост 14100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2014-07 Километража 620000 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2004 Километража Сила
Хрватска, Varaždin
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 1820 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража 457477 км Сила
Хрватска, Čakovec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се