Филтри -

Камиони со церада од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAN TGL 7 - 180 - MANUAL - AIRCO - CHASSI 2006
17
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 1660 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Сила 179 кс
Холандија, Nijmegen
камион со церада MERCEDES-BENZ Antos 1824
9
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Носивост 9600 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража Сила 238 кс
Холандија, Oss
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада MAN TGL 12 210 BL  369000km Manual LBW
8
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година 2008-07 Километража 368999 км Сила 204 кс
Холандија, Tegelen
камион со церада SCANIA P230 P230 MANUAL - huif met klep
8
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 9050 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-01 Километража 551000 км Сила 230 кс
Холандија, Hoogblokland
камион со церада SCANIA P230 P230 MANUAL - huif met klep
10
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 9540 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01-01 Километража 660250 км Сила 230 кс
Холандија, Hoogblokland
камион со церада IVECO ML100E17
11
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4040 кг Евро Euro 3 Зафатнина 31.61 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража 171446 км Сила 170 кс
Холандија, Oirschot
камион со церада TERBERG F750
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 1991 Километража 49059 км Сила
Холандија, Oirschot
камион со церада SCANIA P230 4X2
6
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Zwolle
камион со церада IVECO Euro Cargo , 80 E 17 , German Truck
17
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 2900 кг Зафатнина 38.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04-22 Километража 699588 км Сила 170 кс
Холандија, Susteren
камион со церада MERCEDES-BENZ 814D Double Cabin
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 3980 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12.39 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-05-24 Километража 207427 км Сила 140 кс
Холандија, Geleen
камион со церада RENAULT Premium 410 / Euro 5 / Lift+steer axle
22
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12 Километража 327000 км Сила 410 кс
Холандија, breda
камион со церада UNIMOG 435
8
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3070 кг
Година 1988 Километража 50000 км Сила 130 кс
Холандија, Vinkel
камион со церада DAF FALF55.300
9
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-10-19 Километража 616093 км Сила 300 кс
Холандија, Nieuwerbrug
камион со церада MAN 13-192
5
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 192 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион со церада MERCEDES-BENZ UNIMOG 1300
3
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година 1990-1 Километража Сила 131 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се