Филтри -

Камиони со церада од Франција

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони со церада од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14390 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2015 Километража 177018 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 12/2005 Километража 516594 км Сила
Франција, Ablis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 10020 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 706000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13171 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2012 Километража 673319 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10620 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2006 Километража 608155 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2002 Километража 800000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2008 Километража 608000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година 07/2004 Километража 708745 км Сила
Франција, Saint-Désirat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража 336276 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2130 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2010 Километража 443187 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14930 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2006 Километража 613561 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5719 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2009 Километража 301658 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5635 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2014 Километража 130226 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/1998 Километража 217500 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Километража 6340000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5340 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2002 Километража 560280 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 08/2004 Километража 815000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2008 Километража 988978 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2004 Километража 940000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2007 Километража 985000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2006 Километража 671000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2008 Километража 648000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1995 Километража 435000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража 920000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 950000 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се