Филтри -

Камиони со церада од Естонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со церада од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Евро Euro 5 Зафатнина 114 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 970000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 120 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 320000 км Сила
Естонија, Padise
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 1400000 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 5315 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-05-31 Километража 542997 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 28040 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 1141171 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1400000 км Сила
Естонија, Padise
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се