Филтри -

Камиони со церада од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Камиони со церада од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 1.622 € DKK 12.100 DKK
Носивост 3375 кг
Година 2014 Километража 98705 км Сила
Данска, Fredensborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8060 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 68100 км Сила
Данска, Odense
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 5800 кг
Година 05/2014 Километража 120000 км Сила
Данска, Rødekro
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Носивост 7625 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.86 м³
Година 2017 Километража 177253 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 52.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 725000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8750 кг
Година 2019-03 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2011-04 Километража 226000 км Сила
Данска, Esbjerg N
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи