Филтри -

Камиони со церада од Чешка Република

Резултати од пребарување: 98 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

98 огласа: Камиони со церада од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Носивост 8920 кг Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 746526 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-06 Километража 744194 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 2480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1189921 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 6565 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 938478 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 5890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 658578 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
19.239 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³
Година 2007 Километража 1299000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
20.449 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 463000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 37.51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 684000 км Сила
Чехија, Tachov
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008-03 Километража 1238075 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.150 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-08 Километража 670217 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
3.960 € Без ДДВ
Носивост 5130 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-03 Километража 1308740 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-07 Километража 1270506 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 9700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 741606 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 50.75 м³
Година 2013 Километража 526000 км Сила
Чехија, Tachov
Контактирајте го продавачот
18.350 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 64.11 м³
Година 2012-11 Километража 976618 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 590000 км Сила
Чехија, Praha - Horní Počernice
камион со церада Mercedes-Benz Actros 2545 камион со церада Mercedes-Benz Actros 2545 камион со церада Mercedes-Benz Actros 2545
3
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 130000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2014 Километража 938000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
12.100 € Без ДДВ
Носивост 16600 кг
Година 2008 Километража 1184338 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
3.125 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 1000000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 1760 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 505573 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
4.230 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 532481 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
13.880 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 21.17 м³
Година 2019 Километража 217564 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
7.139 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 1050000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
42.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 781382 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
42.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 781382 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 98 огласа
Прикажи
Претплати се