Филтри -

Камиони со церада од Бугарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со церада од Бугарија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 5915 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33 м³
Година 2013-12 Километража 17000 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
19.940,69 €
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1151000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 8690 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-02-06 Километража 445000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
12.270 € BGN 24.000 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.59 м³
Година 2012 Километража 208000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-09 Километража 49868 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 5645 кг Зафатнина 33 м³
Година 2013-08 Километража 29000 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Носивост 7040 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2012 Километража 377000 км Сила
Бугарија, RUSE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се