Филтри -

Камиони со церада од Белгија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада од Белгија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада DAF 95ATI360
3
Контактирајте го продавачот
6.550 € Без ДДВ
Носивост 11800 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража Сила 360 кс
Белгија, Beveren
камион со церада MERCEDES-BENZ 1633
6
Побарајте цена
цена на барање
Година 1992 Километража Сила
Белгија, Tessenderlo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада DAF LF45.220
10
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 45.48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-10 Километража 569784 км Сила 220 кс
Белгија, Wingene
камион со церада IVECO Magirus 10-16
5
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 39000 км Сила 170 кс
Белгија, Beveren
камион со церада MERCEDES-BENZ VARIO 814D
10
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 19.1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003-06 Километража 179847 км Сила 140 кс
Белгија, Wingene
камион со церада VOLVO FL6 260. 6x2
14
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 13330 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06 Километража 232747 км Сила
Белгија, Grâce-Hollogne
камион со церада MAN TGL 10.220
20
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4800 кг
Година 2011-01 Километража 53000 км Сила
Белгија, Herentals
камион со церада MERCEDES-BENZ 1622
16
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Зафатнина 44.1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 680000 км Сила 220 кс
Белгија, Beveren
камион со церада MAGIRUS 168M11FAL (Iveco 110-16)-Service Truck (ref:e38301)
20
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-02-01 Километража 56003 км Сила
Белгија, Handzame
камион со церада IVECO 190-30
21
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 823000 км Сила 360 кс
Белгија, Beveren
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 1218L EURO6(1318)
13
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-07-28 Километража 117500 км Сила 180 кс
Белгија, AVIN
камион со церада DAF 95.360
3
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража 800000 км Сила
Белгија, Beveren
камион со церада MAN 19-322
2
Контактирајте го продавачот
6.999 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража 420000 км Сила 320 кс
Белгија, Beveren
камион со церада DAF XF 105.410 SUPERSPACECAB - Euro 5
9
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01 Километража 780000 км Сила 409 кс
Белгија, Wingene
нови камион со церада MERCEDES-BENZ UNIMOG U4000
8
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 41.95 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 100 км Сила 220 кс
Белгија, Bruxelles
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се