Филтри -

Камиони со церада од Австрија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони со церада од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража 47597 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 7645 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-08 Километража 125755 км Сила
Австрија
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
86.890 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 753 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
8.990 € Без ДДВ
Носивост 8195 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04 Километража 980924 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36.15 м³
Година 2018-04 Километража 176350 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
41.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-04 Километража 344900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
76.400 € Без ДДВ
Носивост 14690 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража 396366 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
61.600 € Без ДДВ
Носивост 5180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-07 Километража 150000 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 5970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 531530 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 827071 км Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 8160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06 Километража 492447 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
86.800 € Без ДДВ
Носивост 14460 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража 367943 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 5420 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 330435 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Носивост 5220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-11 Километража 417821 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Носивост 5170 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.04 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-03 Километража 139006 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
68.600 € Без ДДВ
Носивост 5183 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-03 Километража 112280 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 42.67 м³
Година 2022-02 Километража 35440 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Носивост 4890 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 90319 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
56.300 € Без ДДВ
Носивост 7710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 239275 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
56.300 € Без ДДВ
Носивост 5200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 178014 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Носивост 5230 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 149997 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
44.200 € Без ДДВ
Носивост 3900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.82 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 157295 км Сила
Австрија, Laakirchen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се