Филтри -

Камиони со церада Volvo од Швајцарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со церада Volvo од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007-03 Километража 645000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 734000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 528000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.53 м³
Година 2014-09-05 Километража 488200 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9950 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.64 м³
Година 2016-06-13 Километража 586000 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се