Филтри -

Камиони со церада Volvo од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони со церада Volvo од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.280 € PLN 159.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 414000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Носивост 6775 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.02 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2016 Километража 244000 км Сила
Полска, Starachowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража Сила
Полска, Trzebieszów
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 8150 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11 Километража 1229000 км Сила
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
28.840 € PLN 123.000 PLN
Година 2012 Километража 595000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
14.770 € PLN 63.000 PLN
Година 2006 Километража 540000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
97.900 € Без ДДВ
Носивост 13900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 180000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
21.340 € PLN 91.000 PLN
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 1450000 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
11.610 € PLN 49.500 PLN
Носивост 4970 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 907966 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се