Филтри -

Камиони со церада Volvo од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони со церада Volvo од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2011-09 Километража 575893 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-05 Километража 737000 км Сила
Германија, Lahr
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 37.32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5180 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.77 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 161741 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 44 м³
Година 2018-01 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
28.441 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 264907 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.83 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-20 Километража 319428 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 6850 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2010-10 Километража 921538 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 934000 км Сила
Германија, Grevenbroich
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 12180 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.68 м³
Година 2009-09 Километража 797637 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 8350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46 м³
Година 2009-10 Километража 620439 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
16.999 €
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 352754 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Евро Euro 1
Година 1992-05 Километража 509138 км Сила
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
Контактирајте го продавачот
9.699 €
Евро Euro 4
Година 2000 Километража 950000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03 Километража 990000 км Сила
Германија, Lahr
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се