Филтри -

Камиони со церада Volvo од Европа

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

64 огласа: Камиони со церада Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража Сила
Полска, Trzebieszów
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 8150 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11 Километража 1229000 км Сила
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 873000 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2002 Километража 429000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Носивост 6800 кг Зафатнина 37.38 м³
Година 1998 Километража 568806 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 12.800 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 760600 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Носивост 17250 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-10 Километража 529000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9150 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.32 м³
Година 2012-02-24 Километража 777000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 5180 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.77 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 161741 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13859 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2008 Километража 1231029 км Сила
Шпанија, Vilamalla (Gerona)
Контактирајте го продавачот
78.400 € Без ДДВ
Носивост 11470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.32 м³
Година 2015-10 Километража 350520 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.030 € GBP 10.950 GBP
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 04/2013 Километража 812570 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 10040 кг Евро Euro 3
Година 2004-06 Километража 973940 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 699000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 14200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49 м³
Година 2017-08 Километража 485312 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Носивост 31260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 67.18 м³
Година 07/2015 Километража 1230000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
24.871 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 264907 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 540000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Зафатнина 51.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 975000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.910 € PLN 123.000 PLN
Година 2012 Километража 595000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
14.810 € PLN 63.000 PLN
Година 2006 Километража 540000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1046730 км Сила
Словачка
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи