Филтри -

Камиони со церада Volvo од Чешка Република

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Камиони со церада Volvo од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
3.790 € Без ДДВ
Носивост 8350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 1256000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
4.418 € CZK 110.000 CZK
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Носивост 17250 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-10 Километража 529000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Носивост 5930 кг Евро Euro 5
Година 04/2012 Километража 181179 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
44.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 489174 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Носивост 5855 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 668026 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
16.335 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³
Година 2007 Километража 1299000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи