Филтри -

Камиони со церада Volkswagen од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со церада Volkswagen од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 27.49 м³
Година 2019 Километража 242440 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 28.6 м³
Година 2019 Километража 254900 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 131900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 69300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 227200 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се