Филтри -

Камиони со церада Volkswagen од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи

16 огласа: Камиони со церада Volkswagen

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
18.340 € 219.000 NOK
2018
170000 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 4x2
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
2018
204500 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
16.990 € Без ДДВ
2019
318600 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 27.21 м³
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
2019
231700 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.890 € Без ДДВ
2016
94000 км
Сила 140 кс (103 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1650 кг
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
23.890 € Без ДДВ
2016
94000 км
Сила 140 кс (103 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1650 кг
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
23.890 € Без ДДВ
2016
94000 км
Сила 140 кс (103 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1650 кг
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
22.850 € Без ДДВ
2019
73255 км
Сила 177 кс (130 kW) Гориво дизел
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
2019
221600 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
2019
231700 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
2019
318600 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 27.21 м³
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.990 € Без ДДВ
2021
131900 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
2021
131900 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
2018
204500 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
2019
270300 км
Сила 180 кс (132 kW) Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
2019
270300 км
Сила 180 кс (132 kW) Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи