Филтри -

Камиони со церада VOLVO од Швајцарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада VOLVO од Швајцарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада VOLVO FH 440 камион со церада VOLVO FH 440
2
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-04 Километража 669000 км Сила 441 кс
Швајцарија, Othmarsingen
камион со церада VOLVO FH 440 6x2 камион со церада VOLVO FH 440 6x2
2
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-03 Километража 902000 км Сила 441 кс
Швајцарија, Othmarsingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада VOLVO FH 440 6x2 камион со церада VOLVO FH 440 6x2
2
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-03 Километража 960000 км Сила 441 кс
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
10.516 € Без ДДВ
Носивост 5400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.99 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 593935 км Сила 290 кс
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14760 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 879485 км Сила 460 кс
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 8200 кг Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 608507 км Сила 330 кс
Швајцарија, Gansingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се