Филтри -

Камиони со церада VOLVO од Шпанија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада VOLVO од Шпанија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада VOLVO FH12 420
4
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2007 Километража 564000 км Сила 420 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FH12 400
5
Побарајте цена
цена на барање
Година 10/2007 Километража 516700 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада VOLVO FM9 300
10
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 54.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05-28 Километража 685000 км Сила 300 кс
Шпанија, Lucena
камион со церада VOLVO FE340
10
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 487803 км Сила 336 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FM13.440
10
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 07/2008 Километража 646832 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FH 700 XL
13
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2011 Километража 707190 км Сила 700 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FL 280
11
Побарајте цена
цена на барање
Година 2007 Километража 294000 км Сила 280 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FH13 440
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 359000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FH13 440
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2008 Километража 359000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FH12 400
5
Побарајте цена
цена на барање
Година 10/2007 Километража 516700 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FH12 420
3
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2007 Километража 564000 км Сила 420 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FM 11.330
9
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 45.46 м³
Година 2011-01 Километража 742000 км Сила 330 кс
Шпанија, Abaran
камион со церада VOLVO FE 280
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 9050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 58.98 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Километража 533000 км Сила 280 кс
Шпанија, Abaran
камион со церада VOLVO Fl210.12
16
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 288968 км Сила
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се