Филтри -

Камиони со церада VOLVO од Португалија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада VOLVO од Португалија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада VOLVO FM 300
8
цена на барање
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 862005 км Сила 300 кс
Португалија, Fátima
камион со церада VOLVO FM9
4
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 670000 км Сила 300 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада VOLVO FL6 14
9
цена на барање
Година 07/1990 Километража 452428 км Сила
Португалија, Fátima
камион со церада VOLVO FL 260
6
цена на барање
Евро Euro 5
Година 10/2013 Километража 498987 км Сила 260 кс
Португалија, Fátima
камион со церада VOLVO FL 240
16
цена на барање
Носивост 7140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2016 Километража 168417 км Сила 240 кс
Португалија
камион со церада VOLVO
18
цена на барање
Носивост 8937 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2015 Километража 229557 км Сила 240 кс
Португалија
камион со церада VOLVO FL 290
6
цена на барање
Година Километража 478715 км Сила
Португалија, Fátima
камион со церада VOLVO FMX 460 with RETARDER
10
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2013 Километража 689742 км Сила 460 кс
Португалија, Fátima
камион со церада VOLVO FL6 11
7
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се