Филтри -

Камиони со церада VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони со церада VOLVO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.730 € PLN 65.900 PLN
Носивост 8950 кг Евро Euro 1
Година 2008 Километража 305440 км Сила
Полска, Kościelec
Контактирајте го продавачот
67.040 € PLN 299.900 PLN
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12777 м³
Година 2018 Километража 598000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 08/1995 Километража Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
44.480 € PLN 199.000 PLN
Носивост 5523 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 609000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
80.450 € PLN 359.900 PLN
Носивост 13200 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 598000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
15.630 € PLN 69.900 PLN
Носивост 18000 кг
Година 2011 Километража 280000 км Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 600000 км Сила
Полска, Drzonek
Контактирајте го продавачот
41.800 € PLN 187.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 564000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 850000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 540000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 595000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се