Филтри -

Камиони со церада VOLVO од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада VOLVO од Литванија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада VOLVO FE 240
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 450900 км Сила 240 кс
Литванија, Ginduliai
камион со церада VOLVO FH13 500HP
6
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража Сила 500 кс
Литванија, Ginduliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада VOLVO FH 440 + приколка со церада
23
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2007 Километража 1145141 км Сила 441 кс
Литванија, Vilnius
камион со церада VOLVO FH12.480 + приколка со церада
39
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Евро Euro 3 Зафатнина 104.08 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2008 Километража 483000 км Сила 480 кс
Литванија, Dievogala
камион со церада VOLVO FL6
17
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 12/2002 Километража 773251 км Сила 223 кс
Литванија, Plungė
камион со церада VOLVO FM 300
24
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2007 Километража 516788 км Сила 310 кс
Литванија, Vilnius
камион со церада VOLVO FH12 460 XL
14
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 2000-07 Километража 1650000 км Сила 460 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се