Филтри -

Камиони со церада VOLVO од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада VOLVO од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада VOLVO FH 460 + приколка со церада
27
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Носивост 14300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 101.15 м³
Година 2017-02 Километража 335000 км Сила 469 кс
Германија, Lahr
камион со церада VOLVO FL 250
15
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Евро Euro 6 Зафатнина 43.03 м³
Година 2015-07 Километража 246950 км Сила 256 кс
Германија, Oberhonnefeld-Gierend
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада VOLVO FL 250 Pr.Plane LBW 14 Tonner Euro 6
15
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 7115 кг Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 231500 км Сила 256 кс
Германија, Oberhonnefeld-Gierend
камион со церада VOLVO FL 290 16
15
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 498000 км Сила 295 кс
Германија, Oberhonnefeld-Gierend
камион со церада VOLVO FH 400
15
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 48.78 м³
Година 2006-11 Километража 830000 км Сила 400 кс
Германија, Oberhonnefeld-Gierend
камион со церада VOLVO FH12-420 Euro:4Plane Spriegel mit LBW 3000kg
5
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 2000-04 Километража 950000 км Сила 420 кс
Германија, Lübbecke
камион со церада VOLVO FH12-460 Euro:5EEV Pritsche Plane
5
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-10 Километража 660000 км Сила 465 кс
Германија, Lübbecke
камион со церада VOLVO FE340 Klima LBW
15
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 9250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.17 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-04 Километража 487803 км Сила 336 кс
Германија, Deggendorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се