Филтри -

Камиони со церада VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

70 огласа: Камиони со церада VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-05-06 Километража 433000 км Сила
Белгија, Hannut
Контактирајте го продавачот
21.250 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет 15 палети
Година 2013-09 Километража 247569 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018-11 Километража 1300000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
26.600 € Без ДДВ
Носивост 15265 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 754280 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
85.330 € PLN 399.900 PLN
Носивост 13200 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 598000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 465000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Носивост 14100 кг
Година 2013 Километража 1033250 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 37.32 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 16 палети
Година 2015-10 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-05 Километража 191000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 595000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 750000 км Сила
Чехија, Praha 3
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1999 Километража 173443 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража Сила
Франција, Saint-Priest
камион со церада VOLVO FH16 750 Jumbo inkl. Hänger und Stapler aus 2019
1
Контактирајте го продавачот
149.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-08 Километража 401700 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9150 кг Евро Euro 5
Година Километража 777000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Носивост 7625 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.86 м³
Година 2017 Километража 177253 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 1988 Километража 1500000 км Сила
Полска, Tuliszków
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 44 м³ Капацитет 17 палети
Година 2018-01 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-20 Километража 319428 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1285046 км Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 817000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
18.641 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 955501 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2006 Километража 225000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 334883 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се