Филтри -

Камиони со церада VOLVO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада VOLVO од Чешка Република: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада VOLVO motor D13A 400/440/480 EURO 3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 2015 Километража Сила
Чехија, Praha 3
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Година 2016 Километража 604000 км Сила
Чехија, Praha 3
Контактирајте го продавачот
28.740 € CZK 729.000 CZK
Евро Euro 6 Зафатнина 49.59 м³
Година 2016 Километража 365840 км Сила 241 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1337400 км Сила 315 kW
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 734015 км Сила 246 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
23.960 € Без ДДВ
Носивост 15050 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 1053244 км Сила 375 kW
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
4.336 € CZK 110.000 CZK
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004-02 Километража 768259 км Сила 379 кс
Чехија, Strančice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се