Филтри -

Камиони со церада VOLVO

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада VOLVO: 54 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада VOLVO FH 420 Pritsche Plane Edscha Automatik Alufelgen
27
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 46.48 м³
Година 2004-04 Километража 716000 км Сила 420 кс
Германија, Lahr
камион со церада VOLVO FM 400 Pritsche Plane Navi Automatik Kamera E5
28
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42.76 м³
Година 2007-06 Километража 789000 км Сила 400 кс
Германија, Lahr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада VOLVO FH12 460 XL
14
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 2000-07 Километража 1650000 км Сила 460 кс
Литванија, Vilnius
камион со церада VOLVO FL618
23
Контактирајте го продавачот
12.765 € Без ДДВ
Носивост 4310 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 750585 км Сила 250 кс
Шведска, Trelleborg
камион со церада VOLVO Fl
17
Контактирајте го продавачот
10.740 € BGN 21.000 BGN
Носивост 11990 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 569000 км Сила 280 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион со церада VOLVO VOLVO FH 500 BDF EURO 6
24
Контактирајте го продавачот
26.800 € PLN 122.000 PLN
Носивост 16950 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 958000 км Сила 510 кс
Полска, Jedlanka
камион со церада VOLVO FH4 460 EURO 5 ZESTAW TANDEM WIELTON + приколка со церада
15
Контактирајте го продавачот
38.000 € PLN 173.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 770000 км Сила 460 кс
Полска, Daleszyce
камион со церада VOLVO FH4 500 / 6X2 / ZESTAW PRZEJAZDOWY 120m3 + приколка со церада
14
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 950000 км Сила 500 кс
Полска, Stary Sącz
камион со церада VOLVO FL 290 16
15
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 498000 км Сила 295 кс
Германија, Oberhonnefeld-Gierend
камион со церада VOLVO FH440 + приколка со церада
21
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2007 Километража 1350550 км Сила 440 кс
Литванија, Vilnius
камион со церада VOLVO FH440 + KRONE ZZF18 + приколка со церада
21
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2007 Километража 135055 км Сила 440 кс
Литванија, Vilnius
камион со церада VOLVO FL6
17
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 12/2002 Километража 773251 км Сила 223 кс
Литванија, Plungė
камион со церада VOLVO FM 380
10
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 10/2007 Километража 562000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион со церада VOLVO FH13
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 1038998 км Сила 460 кс
Финска, Jalasjärvi
камион со церада VOLVO FL210
7
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Носивост 5800 кг
Година 05/2014 Километража 120000 км Сила 210 кс
Данска, Rødekro
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се