Филтри -

Камиони со церада VOLKSWAGEN од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада VOLKSWAGEN од Полска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.628 € PLN 39.500 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 230000 км Сила 109 кс
Полска, GŁOGÓWEK
Контактирајте го продавачот
8.497 € PLN 38.900 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 261000 км Сила 109 кс
Полска, GŁOGÓWEK
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.628 € PLN 39.500 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 275000 км Сила 102 кс
Полска, GŁOGÓWEK
Контактирајте го продавачот
21.821 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 148800 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.589 € PLN 43.900 PLN
Година 2011 Километража 163000 км Сила 140 кс
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
9.152 € PLN 41.900 PLN
Година 2011 Километража 188000 км Сила 140 кс
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 31200 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 107000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 172000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 321900 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се