Филтри -

Камиони со церада VOLKSWAGEN од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони со церада VOLKSWAGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.050 € PLN 84.700 PLN
Година 2019 Километража 360000 км Сила
Полска, Danków
камион со церада VOLKSWAGEN crafter
1
Контактирајте го продавачот
15.110 € PLN 70.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 203510 км Сила
Полска, Grzędy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.750 € PLN 73.900 PLN
Носивост 850 кг
Година 2019 Километража 240000 км Сила
Полска, Skępe
Контактирајте го продавачот
17.800 € PLN 83.500 PLN
Зафатнина 24.29 м³
Година 2019 Километража 373000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 28.6 м³
Година 2019 Километража 254900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.143 € PLN 42.900 PLN
Година 2017 Километража 10 км Сила
Полска, Grzędy
камион со церада VOLKSWAGEN 8.150 камион со церада VOLKSWAGEN 8.150
2
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Носивост 2860 кг Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража 665000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 265800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 177600 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со церада VOLKSWAGEN crafter камион со церада VOLKSWAGEN crafter
2
Контактирајте го продавачот
15.960 € PLN 74.900 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 23.23 м³
Година 2019 Километража 340994 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 270300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.270 € BGN 24.000 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.59 м³
Година 2012 Километража 208000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 287000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 177600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 265800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се