Филтри -

Камиони со церада VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа : Камиони со церада VOLKSWAGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 265800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.070 € PLN 84.700 PLN
Година 2019 Километража 360000 км Сила
Полска, Danków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада VOLKSWAGEN crafter
1
Контактирајте го продавачот
17.050 € PLN 79.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 203510 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
17.810 € PLN 83.500 PLN
Зафатнина 24.29 м³
Година 2019 Километража 373000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
18.280 € PLN 85.700 PLN
Зафатнина 21.78 м³
Година 2019 Километража 293000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
18.330 € PLN 85.900 PLN
Носивост 3500 кг
Година 2019 Километража 192000 км Сила
Полска, Lipno
Контактирајте го продавачот
19.780 € PLN 92.700 PLN
Зафатнина 21.78 м³
Година 2019 Километража 289000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
9.920 € PLN 46.500 PLN
Година 2017 Километража 10 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 265800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 177600 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со церада VOLKSWAGEN crafter камион со церада VOLKSWAGEN crafter камион со церада VOLKSWAGEN crafter
3
Контактирајте го продавачот
17.390 € PLN 81.500 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 23.23 м³
Година 2019 Километража 340994 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.270 € BGN 24.000 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.59 м³
Година 2012 Километража 208000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 177600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се