Филтри -

Камиони со церада Toyota

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи

1 оглас: Камиони со церада Toyota

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
4.699 € Без ДДВ
2006
199000 км
Сила 88.37 кс (64.95 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел
Данска, Esbjerg N
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Камиони со церада"

48.500 € Без ДДВ
2016
477500 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 6000 кг Зафатнина 48.23 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2012
738000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Носивост 7256 кг Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
777000 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 5 Носивост 9150 кг Зафатнина 51.32 м³ Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
камион со церада IVECO EuroCargo ML75 камион со церада IVECO EuroCargo ML75
2
цена на барање
2002
400000 км
Сила 150 кс (110 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
аукција 12.800 € Со вклучен ДДВ
2011
760600 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Франција
Контактирајте го продавачот
54.790 € 235.000 PLN
2018
519412 км
Сила 388 кс (285 kW) Гориво дизел Зафатнина 120 м³
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
38.470 € 165.000 PLN
2017
593629 км
Сила 300 кс (221 kW) Гориво дизел Зафатнина 120 м³
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
32.640 € 140.000 PLN
2017
663539 км
Сила 300 кс (221 kW) Гориво дизел Носивост 9500 кг
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
38.470 € 165.000 PLN
2017
680600 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 18000 кг
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
36.140 € 155.000 PLN
2016
768747 км
Сила 300 кс (221 kW) Гориво дизел Зафатнина 120 м³
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
55.960 € 240.000 PLN
2018
547749 км
Сила 320 кс (235 kW) Гориво дизел Носивост 8160 кг
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
11.630 € 49.900 PLN
2011
1314893 км
Сила 250 кс (184 kW) Гориво дизел Зафатнина 120 м³
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
34.970 € 150.000 PLN
2016
765000 км
Сила 370 кс (272 kW) Гориво дизел Зафатнина 120 м³
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
2017
420000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2023
78000 км
Сила 326 кс (240 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 9110 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
67.610 € 290.000 PLN
2018
547749 км
Сила 320 кс (235 kW) Гориво дизел Зафатнина 120 м³
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
36.140 € 155.000 PLN
2016
719383 км
Сила 300 кс (221 kW) Гориво дизел Зафатнина 120 м³
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
38.470 € 165.000 PLN
2017
663539 км
Сила 300 кс (221 kW) Гориво дизел Зафатнина 120 м³
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
39.640 € 170.000 PLN
2016
807563 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 9000 кг
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
30.310 € 130.000 PLN
2016
768747 км
Сила 300 кс (221 kW) Гориво дизел Носивост 9005 кг
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
2003
700000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 13950 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
1991
648000 км
Гориво дизел Носивост 5700 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
1999
686000 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 16400 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
1997
645000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи