Филтри -

Камиони со церада Scania од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони со церада Scania од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.360 € PLN 312.000 PLN
Година 2019 Километража 320000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
39.430 € PLN 170.000 PLN
Носивост 9000 кг
Година 2016 Километража 807563 км Сила
Полска, Żołynia
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.870 € PLN 284.000 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2018 Километража 593000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
55.430 € PLN 239.000 PLN
Носивост 8445 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 522084 км Сила
Полска, Pawłów
Контактирајте го продавачот
67.260 € PLN 290.000 PLN
Зафатнина 120 м³
Година 2018 Километража 547749 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
55.660 € PLN 240.000 PLN
Носивост 8160 кг
Година 2018 Километража 547749 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2000 Километража 1225000 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
54.500 € PLN 235.000 PLN
Година 2018 Километража 603000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
70.970 € PLN 306.000 PLN
Година 2019 Километража 340000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
25.280 € PLN 109.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 698000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
66.790 € PLN 288.000 PLN
Носивост 13772 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12742 м³
Година 2019 Километража 499000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
66.790 € PLN 288.000 PLN
Носивост 7229 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 474000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
29.890 € PLN 128.900 PLN
Година 2017 Километража 709607 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
54.270 € PLN 234.000 PLN
Носивост 7229 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³
Година 2018 Километража 593000 км Сила
Полска, Świebodzice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се