Филтри -

Камиони со церада Scania од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со церада Scania од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2007 Километража 1700000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 900000 км Сила
Италија, Santerno Ravenna (RA)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-12-10 Километража 1367954 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1283000 км Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 07/2002 Километража 870000 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 645000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се