Филтри -

Камиони со церада Scania од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони со церада Scania од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.450,42 € Без ДДВ
Носивост 14720 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 444188 км Сила
Германија, Ludwigsfelde
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 570000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2012-07 Километража 736000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-08 Километража 912000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
85.450,42 € Без ДДВ
Носивост 14720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 297876 км Сила
Германија, Ludwigsfelde
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Носивост 25999 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³
Година 2018 Километража 480837 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Носивост 25999 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³
Година 2018 Километража 480837 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7735 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46 м³
Година 2007-06 Километража 802960 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 7700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³
Година 2009-05 Километража 664808 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Носивост 8170 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2015-03 Километража 755000 км Сила
Германија, Langenhagen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се