Филтри -

Камиони со церада STEYR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада STEYR: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада STEYR 11s18
7
Контактирајте го продавачот
4.361 € HUF 1.550.000 HUF
Евро Euro 2
Година 04/1999 Километража 159000 км Сила 136 кс
Унгарија, Kőszeg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се