Филтри -

Камиони со церада SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони со церада SCANIA од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.140 € PLN 189.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 920000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
54.160 € PLN 255.000 PLN
Година 2018 Километража 477000 км Сила
Полска, Daleszyce
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
62.650 € PLN 295.000 PLN
Година 2018 Километража 581000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
48.830 € PLN 229.900 PLN
Носивост 7600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 649000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
42.260 € PLN 199.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 740000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
5.479 € PLN 25.800 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
89.180 € PLN 419.900 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2019 Километража 449000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
40.140 € PLN 189.000 PLN
Носивост 8265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 684000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Носивост 24000 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 466164 км Сила
Полска, Nadarzyn
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 698000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
120.000 € PLN 565.000 PLN
Година 2019 Километража 414000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
10.410 € PLN 49.000 PLN
Година 2007 Километража 1470000 км Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Носивост 24000 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 466164 км Сила
Полска, Nadarzyn
Контактирајте го продавачот
120.000 € PLN 565.000 PLN
Година 2019 Километража 463000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
16.970 € PLN 79.900 PLN
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 859000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Носивост 13740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 758000 км Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
105.100 € PLN 495.000 PLN
Година 2019 Километража 594000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
49.680 € PLN 233.900 PLN
Носивост 7600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 633000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
93.000 € PLN 437.900 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2019 Километража 413000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
79.410 € PLN 373.900 PLN
Носивост 7229 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 445000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
60.720 € PLN 285.900 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³
Година 2018 Километража 604000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 8200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража 348000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
120.000 € PLN 565.000 PLN
Година 2019 Километража 500000 км Сила
Полска, Daleszyce
камион со церада SCANIA P320 камион со церада SCANIA P320 камион со церада SCANIA P320
3
Контактирајте го продавачот
38.230 € PLN 180.000 PLN
Година 2013 Километража 600000 м/ч Сила
Полска, Młodzieszyn
Контактирајте го продавачот
5.990 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-03-03 Километража 650000 км Сила
Полска, Skarbimierz
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се