Филтри -

Камиони со церада SCANIA од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада SCANIA од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2002 Километража 1278596 км Сила 260 кс
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 627000 км Сила 310 кс
Италија, Vicenza, Thiene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража 200000 км Сила
Италија, cercola
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 645000 км Сила 460 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 13480 кг
Година 1999 Километража 1300000 км Сила
Италија, Montichiari (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се