Филтри -

Камиони со церада SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада SCANIA од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада SCANIA P320DB
15
39.319,83 € Без ДДВ
Носивост 8900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 255075 км Сила 320 кс
Германија, Ludwigsfelde
камион со церада SCANIA R113 360
13
10.900 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1993-05 Километража 650000 км Сила 360 кс
Германија, Wittenburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада SCANIA R 440 Pritsche Plane Highline Retarder Kpl.-Zug
30
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 46.71 м³
Година 2010-03 Километража 760000 км Сила 441 кс
Германија, Lahr
камион со церада SCANIA R 440 Pritsche Plane Edscha Bordwände Euro 5
27
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 49.42 м³
Година 2008-07 Километража 957000 км Сила 441 кс
Германија, Lahr
камион со церада SCANIA R440LB 6x2 4HNA, Kran HMF 2220K4, Pritsche, LBW
15
48.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 47 м³
Година 2009-02 Километража 482455 км Сила 441 кс
Германија, Sittensen
камион со церада SCANIA 94D 220
20
цена на барање
Носивост 9140 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2000 Километража 728190 км Сила 200 кс
Германија, Chemnitz
камион со церада SCANIA 310
12
11.900 € Без ДДВ
Година 1998-03 Километража 680000 км Сила 310 кс
Германија, Schifferstadt
камион со церада SCANIA LS 76 50SPS
15
59.500 €
Година 1967-11 Километража 175000 км Сила 275 кс
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се