Филтри -

Камиони со церада SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

64 огласа: Камиони со церада SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 442358 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-11-24 Километража 157500 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 07/2002 Километража 870000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1283000 км Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2008 Километража 1268548 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 27000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 699353 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998-06-16 Километража 700000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 998000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
60.310 € PLN 269.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 599000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Носивост 25999 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³
Година 2018 Километража 480837 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Носивост 25999 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³
Година 2018 Километража 480837 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2012 Километража 569699 км Сила
Полска, Przasnysz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Armagh
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Носивост 13740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 758000 км Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
69.410,08 € Без ДДВ
Носивост 8980 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 535890 км Сила
Германија, Ludwigsfelde
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1100 км Сила
Чехија, Оломоуц
Контактирајте го продавачот
44.820 € PLN 199.900 PLN
Носивост 7720 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 640000 км Сила
Полска, DALESZYCE
Контактирајте го продавачот
71.720 € PLN 319.900 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2018 Километража 545000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 620000 км Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 486000 км Сила
Полска, Połczyn-Zdrój
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2009 Километража 406000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2015 Километража 429950 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 405500 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 247097 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се