Филтри -

Камиони со церада SCANIA

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

57 огласа: Камиони со церада SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Година 04/2011 Километража Сила
Чехија, Praha 3
Контактирајте го продавачот
13.600 € Без ДДВ
Носивост 8850 кг Евро Euro 4 Зафатнина 47.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01 Километража 1094500 км Сила
Белгија, Hulshout
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.120 € PLN 189.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 920000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
54.140 € PLN 255.000 PLN
Година 2018 Километража 477000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
62.630 € PLN 295.000 PLN
Година 2018 Километража 581000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-11-24 Километража 157500 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 736000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.303 € Без ДДВ
Носивост 9200 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 781250 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2012-07 Километража 736000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 1296059 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.810 € PLN 229.900 PLN
Носивост 7600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 649000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 45.98 м³
Година 2013-07 Километража 673700 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 757262 км Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
42.250 € PLN 199.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 740000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14500 кг
Година 2015-08 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
5.477 € PLN 25.800 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
89.150 € PLN 419.900 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2019 Километража 449000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
40.120 € PLN 189.000 PLN
Носивост 8265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 684000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 10/2008 Километража Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 750735 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 108.05 м³
Година 2013 Километража 750735 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2008 Километража 675000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2013 Километража 590348 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2008 Километража 325000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се