Филтри -

Камиони со церада SAURER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада SAURER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 6000 кг
Година 1984-06 Километража 144000 км Сила 250 кс
Германија, Allensbach
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се