Филтри -

Камиони со церада Renault од Шпанија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони со церада Renault од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 15030 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража 860973 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2011 Километража 360000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2010 Километража 439000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2010 Километража 436900 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 10/2014 Километража 543000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 10/2015 Километража 491349 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 590375 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8660000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999-03-31 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 414552 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 431500 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 9515 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2016 Километража 483000 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 429700 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9150 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 459000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се