Филтри -

Камиони со церада Renault од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со церада Renault од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2003 Километража 337000 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
камион со церада Renault MIDLUM 190.12 камион со церада Renault MIDLUM 190.12
2
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 2003 Километража 1 км Сила
Италија, Lodi
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 13950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 700000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 27.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 320300 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се