Филтри -

Камиони со церада Renault од Европа

Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

173 огласа: Камиони со церада Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8660000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1999 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 9110 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 78000 км Сила
Полска, Krakow
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2009-06 Километража 607000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Евро Euro 2
Година 06/2005 Километража 912633 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 605788 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 45.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02 Километража 607000 км Сила
Германија, Lahr
камион со церада Renault Midlum 270 DXI. 4X4 DOKA
1
Контактирајте го продавачот
38.190 € PLN 165.000 PLN
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 87000 км Сила
Полска, KIEŁCZYGŁÓW
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2006-10 Километража 514000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража 527555 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
16.150 €
Носивост 940 кг
Година 2021 Километража 343000 км Сила
Полска, Ostrów Wielkopolski
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Зафатнина 27.47 м³
Година 1986 Километража Сила
Литванија, Prienai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража 831298 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 672609 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
4.560 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 796145 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 5415 кг Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 605200 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 14900 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 980000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
18.229 €
Носивост 760 кг
Година 2021 Километража 198311 км Сила
Полска, Ostrów Wielkopolski
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража Сила
Франција, Bourges
Контактирајте го продавачот
69.200 € PLN 299.000 PLN
Зафатнина 120 м³
Година 2020 Километража 323501 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
112.200 € PLN 485.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 48000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 10/2015 Километража 491349 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 414552 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 46.54 м³
Година 03/2014 Километража 803000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2010 Километража 439000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи