Филтри -

Камиони со церада Renault од Чешка Република

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони со церада Renault од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-12 Километража 1254015 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2021-10 Километража 232000 км Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
3.410 € Без ДДВ
Носивост 6810 кг Евро Euro 4
Година 11/2006 Километража 913783 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 5510 кг Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 534000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Година 2007 Километража 1100000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Година 2006 Километража 1216151 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Носивост 5130 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-03 Километража 1308740 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Носивост 8710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 67.83 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 569371 км Сила
Чехија, Strančice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се