Филтри -

Камиони со церада RENAULT од Шпанија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони со церада RENAULT од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8660000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999-03-31 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9260 кг Евро Euro 5
Година Километража 416000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 04/2015 Километража 660600 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Година 2006-09-27 Километража 357000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2009 Километража 394000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2011 Километража 360000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2010 Километража 439000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 431500 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2015 Километража 792358 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2013 Километража 530000 км Сила
Шпанија, Lucena
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 9515 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2016 Километража 483000 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2014 Километража 429700 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион со церада RENAULT 380 DXI. 6x2. Portamaquinas, eje direccional. Botellero камион со церада RENAULT 380 DXI. 6x2. Portamaquinas, eje direccional. Botellero камион со церада RENAULT 380 DXI. 6x2. Portamaquinas, eje direccional. Botellero
3
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 449000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9150 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 459000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2010 Километража 455000 км Сила
Шпанија, Vilamalla (Gerona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се