Филтри -

Камиони со церада RENAULT од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со церада RENAULT од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 45.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02 Километража 607000 км Сила 219 кс
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³
Година 2011-10 Километража 163879 км Сила 430 кс
Германија, Deggendorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Година 2000-06 Километража 391000 км Сила 245 кс
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
20.999 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2016-02 Километража 46922 км Сила 125 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 2350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33 м³
Година 2008-04 Километража 555393 км Сила 215 кс
Германија, Stadthagen
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 11500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1999 Километража 253614 км Сила 300 кс
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 07/2001 Километража 533000 км Сила 150 кс
Германија, München
камион со церада RENAULT Premium 460 BDF mit LBW Euro5EEV
1
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 639000 км Сила 470 кс
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Евро Euro 4
Година 2010 Километража 529000 км Сила 295 кс
Германија, Lübbecke
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се